SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kalk 6205026
nr 620 5026
Kalk
Silver, 1800-tal
Kondition: skadad
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 januari 2010
kl 17:42:06
200 kr
250 kr
350 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.